شهرستان سرباز

مرجع وبلاگ های شهرستان سرباز

آخرین نظرات

۱۰ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از سرویس چند رسانه همه با هم، پوستر "دکتر روزت مبارک" به مناسبت روز پزشک بر روی این پایگاه قرار گرفت.

 

 

پوستر/ روز پزشک

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۵۲
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از مرجع وبلاگ دلگان، 31 مرداد ماه به پیشنهاد جمهورى اسلامى ایران روز جهانى مسجد نامگذارى شده است. در این روز مسجدالاقصى به دست صهیونیست ‏های جنایتکار به آتش کشیده شد و رضاخان هم در چنین روزى به نمازگزاران مسجد گوهرشاد حمله کرد. به همین مناسبت ۳۰ مرداد تا ۵ شهریور، هفته تکریم و تجلیل مساجد نامیده شده است.

 

مسجد مرکز تفکر، تأمل و تصفیه روح است

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۵۱
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از وبلاگ نازعات 313، آورده اند روزی شیطان رجیم همه جا اعلام کرد قصد دارد از کارش دست بکشد و وسایلش را با تخفیف ویژه به حراج بگذارد!

همه ی مردم جمع شدند و شیطان وسایلی از قبیل: غرور، خودبینی، شهوت، مال اندوزی، خشم، حسادت، شهرت طلبی و دیگر شرارت ها را عرضه کرد...

 

حکایت شیطان رجیم

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۵۰
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از وبلاگ قوری، ازدواج و تشکیـل زندگی مشترک یکی از مسائلی است که ممکن است برخی را به وحشـت بیندازد. با این وجود اگر بدانید ازدواج مستـلـزم چه مواردی بـوده و هـمـچنین انتظارات شخصی خودتان رانیز معین نمایید، می‌توانـیـد بـه راحـتــی به ترس از ازدواج غلبه کرده و با درک کامل تصمیم بگیرید کـه چه زمانی ازدواج کنید.

 

چگونه از ازدواج نترسیم؟

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۹
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از  وبلاگ قوری، گناهان کوچک و بزرگی که در این دنیا انجام می ‌گیرد زندگی اخروی را با مشکل رو به ‌رو می ‌کند اما آنچه انسان را امیدوار نگه می ‌دارد، رحمت الهی است اما حقی که از مردم ضایع می ‌شود تا صاحب آن راضی نشود، مورد بخشش خداوند قرار نمی‌ گیرد.

 

راه نجات از حق الناس چیست؟

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۸
HABIB .P

به سفارش یکی از دوستان تصویری زیبا و آرایش شده از خودم را به عنوان عکس پروفایل در یکی از شبکه های اجتماعی انتخاب کردم و اندکی بعد این موضوع باعث دردسر عظیم زندگی ام شد...

 

جدایی بخاطر شبکه های اجتماعی!/ دردسر عظیم عکس پروفایلم

 

 

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۷
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از همه با هم، 26 مرداد سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی است که مقام معظم رهبری آزادگان را "ستاره راهنما" معرفی می کند.

 

آزادگان ستاره راهنما

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۴
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز به نقل از همه با هم، بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با بد عهدی آمریکا بر روی این پایگاه خبری قرار گرفت.

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با بد عهدی آمریکا

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۲
HABIB .P

شما نیازمند آن هستید که درباره نحوه رفتار با او کمی خاص باشید . به آنچه که می باید گفته شود یا نه توجه کنید چرا که بر زبان آوردن بعضی حرفها موجب دردسرتان می گردد

 

حرف هایی که نباید به نامزدتان بزنید

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز،به نقل از وبلاگ حفظ حیا و عفت، از منظر آقایان خواندن آنچه در ذهن خانم ها می گذرد کار بسیار دشواری و پیش بینی آنچه خانم ها از ‌آنها توقع دارند هم سخت تر از آن است. بدین منظور حالت ذهن، خواسته ها و نیازها و توقعات و یا مقدار توجهی که از شما انتظار دارد را درک کرده و همان گونه رفتار نمایید . شما نیازمند آن هستید که درباره نحوه رفتار با او کمی خاص باشید . به آنچه که می باید گفته شود یا نه توجه کنید چرا که بر زبان آوردن بعضی حرفها موجب دردسرتان می گردد . در مطلب ذیل می توانید چند نمونه از حرفهایی که نمی بایست به نامزدتان بزنید را بیابید .

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۴۰
HABIB .P

به گزارش وبلاگ مرجع شهرستان سرباز، به نقل از وبلاگ استنطاق، ارْفَعُوا أَلْسِنَتَکُمْ عَنْ عَلِیِّ بْنِ أَبِی طَالِبٍ فَإِنَّهُ خَشِنٌ‏ فِی‏ ذَاتِ‏ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ غَیْرُ مُدَاهِنٍ فِی دِینِهِ (مفید، 1413، ج‏1 ؛ ص173).

 

ارتباط خشونت با ذات گرایی

 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ شهریور ۹۵ ، ۱۲:۳۸
HABIB .P